Школа-гімназія „ Відродження” запрошує учнів 1-11 класів на навчання. Учні мають можливість виконувати домашнє завдання в школі. Організоване змістовне дозвілля: діють гуртки та секції за інтересами. Для учнів 10-11 класів проводяться індивідуальні консультації по підготовці до ЗНО. Працює підготовча група для дітей 5-6 років Чекаємо на ВАС!!!


***

Учасниці конкурсу "І слово, і пісня, матусю, тобі" травень 2017р. Диплом 2 ступеня отримала Проданець Анна, учениця 8 класу.

      

***

З нагоди третьої річниці вшанування Героїв Небесної Сотні у школі відбулась лінійка-реквієм "Герої не вмирають". Діти нагадали усім, як відбувалися події в 2014 році, зачитали вірші прясвячені героям. Всіх загиблих з Небесної сотні вшанували хвилиною мовчання.

***

30 листопада у приміщенні школи №54 відбулася інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?" серед навчальних закладів Шевченківського району. У змаганнях взяло участь 18 шкіл району. Нашу школу представляла команда "Ефект метелика" учнів 10 класу. За результатами двох турів команда у складі Баглая Владиславя (капітан), Іваника Ігоря, Маковецького Юрія, Сударікової Марії, Хамхіль Юлії та Цимбал Вікторії посіли 3 місце. Школа перший раз брала участь у такому заході, тому в дітей дуже багато позитивних вражень та нових ідей для покращення своїх результатів.

Вибори президента школи

З 7 листопада на території ПШ-Г "Відродження" проходила підготовка до виборів президента школи. Серед представлених кандидатів - Дульцева Ярина 11 клас, Хамхіль Юлія 10 клаc, Паламар Андріана 9 клас та Супрун Вікторія 6 клас (див. фото внизу). Кожен з кандидатів приготував програму, за допомогою якої вони переконували учнів, що саме вони гідні займати цю посаду. Голосування відбулося 11 листопада, в якому взяли участь учні 2-11 класів. Після підрахунку голосів перемогу отримала учениця 10 класу Хамхіль Юлія.

Вітаємо нового президента!!! Бажаємо успіхів у своїй новій посаді та будемо очікувати чогось нового в нашій школі.

Хамхіль Юлія 10 клас

Паламар Андріана 9 клас

Супрун Вікторія 6 клас

Дульцева Ярина 11 клас

Гра Бункер

Щоб викликати активну готовність до професійного самовизначення, необхідно ставити школярів в певні умови, організовувати їх активну діяльність, індивідуальну і колективну. Адже виховання - процес двосторонній, що з'єднує в собі діяльність педагога і діяльність учня. Психологічний сенс гри полягає у відпрацюванні умінь відстоювати свої інтереси, розвитку навичок групової взаємодії. Крім цього, дана гра спонукає учасників задуматися над своїми ціннісними орієнтаціями, здійснюючи своє професійне і особистісне самовизначення.

«Давайте уявимо собі наступну трагічну ситуацію - на Землі через кільки годин розпочнеться Апокаліпсис. Але нам пощастило, абсолютно випадково опинитися біля бункера в який можливо ви і попадете. Всі загинуть, рівень радіації піднімається. У нашому бункері є необхідні запаси води, палива, повітря, їжі рівно на рік., і рівно на 12 людей з 30. Через рік є деяка надія, що поступово рівень радіації знизиться до безпечних величин і тоді можна буде вийти на поверхню. Що з іншими жителями Землі вам не відомо. Дуже може бути, що вам доведеться почати все спочатку і заснувати нову цивілізацію ». Мета цієї гри: відпрацювання умінь - спілкування в ситуації взаємного оцінювання і жорсткого вибору; відстоювання своїх інтересів (за роль). Застосування різних способів впливу, а також використання навичок групової взаємодії. Гра дає можливість учасникам замислитися про свої особисті цінності.

   

Досягнення


Переможці II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016 н.р.: .
Математика
7 клас - Пастернак К. II місце
Інформаційні технології
9 клас - Сербан І. II місце
Англійська мова
9 клас - Коржов В. III місце
10 клас - Яковенко М. III місце

Переможці II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014 -2015 н.р.: .
Математика
11 клас - Злотнік М. I місце
Українська мова
11 клас - Злотнік М. II місце
Англійська мова
10 клас - Дзюба А. II місце
Географія
11 клас - Грачов О. II місце
Біологія
8 клас - Рублевський О. III місце
10 клас - Вегера М. III місце

Тренінг "Виховання лідерських якостей"